Officiële opening molen en huisje en monumentendagen 2021

Op zaterdag 11 september mochten eindelijk  de monumentendagen  weer doorgaan.

Er kwamen veel bezoekers die de molen kwamen bekijken onder genot van een pannenkoek en live muziek.

 

Op vrijdag 17 september was dan eindelijk de officiële opening van de molen en het huisje.

IVM de corona moest dit jammer genoeg onder strikte regels en dus met alleen wat genodigden, oa de burgemeester, wethouder, bestuur van De Westfriese Molens, bestuur van De Hollandse Molen, molenmaker, bestuur van de Lionsclub Opmeer en een handje vol familie en bekenden.

Tijdens de opening werd er ook een Koninklijke onderscheiding uitgereikt aan de heer Klaver ( oud) bestuurslid van de Westfriese Molens.

De opening ging met vereende krachten, Dhr. Klaver opende de deur van de molen, de burgemeester de deur van het huisje en de voorzitter van De Hollandse Molen lichtte de vang.

Daarna was het tijd voor een hapje en drankje                                                .opening

Op zaterdag 18 september was het tijd voor een  gezellig samenzijn met de sponsoren en collega molenaars.

 

Datum blog